Ezt a hirdetést archiválták.

Kézi csomagolói álláslehetőség

Ecser
5 éve, 6 hónapja

Hasonló hirdetések

  • Ecser, Gyál, Monor, Vecsés, Budapest,
    Monor, Gyál, Vecsés körzetéből keresünk állandó és beugrós vagyonőr kollégát Ecseren lévő objektumunkba, 12 órás szolgálati időbe (nappal-éjszaka). Az állandó kolléga H-P 12 órás nappal, vagy éjszaka vegyesen, hétvége a beosztás függvényében 24 órás....
    • Egyéb munka - Ecser
    1 hete, 6 napja
  • Ecser, Monor, Gyál, Vecsés
    Monor, Gyál, Vecsés körzetéből keresünk beugrós vagyonőr kollégát Ecseren lévő objektumunkba, 12 órás szolgálati időbe (nappal-éjszaka). A beugrós munka havi szinten tervezhető előre, max.6-8 szolgálat/hónap. EFO-s foglalkoztatás, nettó 1.500 Ft.-/ ó...

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Egyéb munka
Leírás
Kézi Csomagolói álláslehetőség!
Ecseri fröccsöntő üzemünkbe várjuk, kézi csomagolók jelentkezését !
Feladatok: Kész termékek csomagolása, dobozolása, a meghatározott folyamat szerint.
8-órás műszak. Heti váltásba délelött-délután.
Tulórázni lehet, de nem kötelező.
Elvárások: Olyanok jelentkezését várjuk, akik szívesen dolgoznak csapatban. Könyű fizikai állómunka, meghatárotozz szünetekkel, de fontos a jó fizikai állapot.
8-órás állómunkát végezhető orvosi alkalmassági igazolás a későbbiekben.
Amit nyujtunk:
Határozatlan idejű 8-órás bejelentett munkaviszony, bejárási támogatás megeggyezés szerint.
Tiszta-barátságos, jól felszerelt munkakörnyezet.
800-Ft/-óra-nettó.
Hétfőtöl-péntekig tartó munkavégzés.
Érdeklődni: [------]

Elhelyezkedés
Ecser

Elhelyezkedés
Ecser